Jan 3, 2012

MoKa giveaway


Because it's a new year and because we're getting closer and closer to our 1st blog anniversary...we would like to give away these very special, handmade bags and purses. We thought it is a good way to thank you all for your visits, comments, good words and thoughts. It was a good year and we hope this one will be at least half as good as the previous one. The good news is that the winner is not one, not two, not even three but...four lucky readers...yay!

To enter the contest all you have to do is share our blog or one of the posts on your facebook/twitter or whatever you use and then come back and leave a comment below. We will choose them this Sunday evening. We wish you all good luck!!!

Winner #1

Winner #2

Winner #3 and 4Badges are also included with each purse. Visit their great online shop if you are interested.


12 comments:

 1. jak zwykle przepiekne rzeczy robisz. Pelne milosci, cierpliwosci i wytrwalosci. Pozdrowienia od mojej Babci, pomimo ze Was nie czyta to stale Was oglada:) Ginger jest jej ulubienica.
  Pozdrawiam goraco

  ReplyDelete
 2. Bardzo polubiłam Wasz blog :)! Czytam go od około trzech miesięcy i nie moge się oderwać. Twoje handmade bags and purses są śliczne! Podziwiam wytrwałość i cierpliwość. Mi obu w dziedzinie szycia wystarcza jedynie do przyszycia guzika!
  Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 3. a ja juz jestem od Moki uzalezniona i nie zamierzam tego zmieniac nawet w 2012 ;) z dobrym nalogiem dobrze jest zyc :)

  ReplyDelete
 4. Farma PRojektów gremialnie pochwala, podziwia i podziela zauroczenie projektami MoKi! nieraz dosładzają poranną kawę i umilają prasówkę niejednemu zwierzakowi w niejednej zagrodzie ;)

  ReplyDelete
 5. Przepiękne i w ogóle cały blog super. Pozdrawiam. Iza

  ReplyDelete
 6. My z Tosieńką bacznie obserwujemy co się dzieje na Waszym blogu... w sumie to ja jej czytam, bo Tosia ma tylko 3 miesiące... A Twoje małe dzieła sztuki... przepiękne szczególnie w kropeczki:)

  ReplyDelete
 7. A co jak się nie posiada wyżej wymienionych książko-twarzy i innych?
  A Was bardzo lubię i zaglądam tu często i do tego jeszcze bezczelnie chciałabym dostać takie cudo???? :)
  pozdrawiam

  ReplyDelete
 8. Bierzemy to pod uwagę, dlatego w losowaniu biorą udział wszyscy, których imię pojawilo się w którymkolwiek miejscu:-)

  ReplyDelete
 9. They're so cute! Especially the black ones. I've never had luck in any contest but nonetheless i believe that happiness will smile to me someday.

  ReplyDelete
 10. Ja nie wiem, czy się zmieściłam w limicie czasu napisania o Was, ale za to napisałam na FB szczerą prawdę i żadnych pochlebstw :)

  ReplyDelete